„Jesteśmy Twoim wsparciem w budowie i zarządzaniu infrastrukturą sieciową. Naszą przewagą jest jakość i dośwadczenie”

Szybki kontakt
Menu

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe

Projektujemy i konfigurujemy systemy alarmowe o różnym stopniu skomplikowania, dopasowane do wymogów bezpieczeństwa danej lokalizacji.

Systemy alarmowe w połączeniu z odpowiednim systemem monitoringu zapewniają bardzo duży poziom bezpieczeństwa. Wykrywają i sygnalizują zagrożenia związane z włamaniem czy też napadem. Nasza firma oferuje precyzyjne usługi zapewniające bezpieczeństwo w Państwa instytucji w postaci zakładania systemów alarmowych.

Bardzo ważny jest dobór systemu do konkretnego obiektu, dlatego montażem alarmu powinni zajmować się specjaliści, których w naszej firmie nie brakuje.

Zakres
  • Montaż czujników alarmowych
  • Montaż sygnalizatorów alarmowych
  • Montaż centrali alarmowych
  • Konfiguracja alarmów wraz z systemem CCTV
  • Projektowanie systemów alarmowych
  • Montaż systemów alarmowych
  • Systemy bezprzewodowe

System alarmowy składa się z szeregu urządzeń elektronicznych skonfigurowanych w jeden zintegrowany system.

Aby stworzyć podstawowy system alarmowy, należy połączyć ze sobą: centralę alarmową, urządzenie sterujące, czujniki i detektory, sygnalizatory oraz linię telefoniczną (lub modem GSM) służącą do alarmowania firm ochroniarskich. Aby monitorować listę dostępową do budynku, godziny rozbrajania i uzbrajania alarmów, skorzystać można z komputera lub smartfona z dedykowana aplikacją mobilną.

TMF realizuje wdrożenia systemów alarmowych na terenie całej Polski dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Korzystamy z produktów renomowanych producentów: Satel, Genevo, Bosch, Somfy.

Zobacz również

Nasza oferta

Twój partner w rozwiązaniach telekomunikacyjnych

Skontaktuj się z nami