„Jesteśmy Twoim wsparciem w budowie i zarządzaniu infrastrukturą sieciową. Naszą przewagą jest jakość i dośwadczenie”

Szybki kontakt
Menu

CCTV

Monitoring CCTV

Wdrażamy wysokiej klasy monitoring CCTV w obiektach o podwyższonym przepływie ludzi, wymagających nadzoru i ochrony.

Głównym zadaniem instalacji telewizji przemysłowej jest podniesienie bezpieczeństwa w obiekcie. Systemy wizyjne pomagają w rozpoznawaniu twarzy, a co za tym idzie tożsamości osób, które próbują działać na szkodę określonej instytucji. Montaż tego systemu zaleca się przede wszystkim w obiektach gdzie nie występuje ciągły nadzór nad budynkiem. W skład naszej oferty wchodzi projektowanie i budowa owych systemów. Naszym zadaniem jest dostosowanie sieci monitoringu do potrzeb określonej firmy. Nasza oferta jest rozbudowana o technologie światłowodowe jak i kablowe.

Zakres
  • Monitoring zakładów przemysłowych
  • Monitoring miejski
  • Monitoring sklepów
  • Monitoring nieruchomości prywatnych
  • Instalacja serwerów do nagrywania video
  • Technologia IP, dostępy WiFi

Za każdym razem dobieramy rozwiązania mając na uwadze specyfikę monitorowanych miejsc oraz ich warunków środowiskowych.

Nasi technicy realizują instalacje monitoringu CCTV dostosowane do stopnia złożoności zlecenia. Wykonujemy instalacje na terenach prywatnych, składające się z kilku kamer oraz duże zlecenia bazujące na rozbudowanych systemach kamer w technologii IP, zaawansowanych systemach detekcji ruchu połączonych z systemami alarmowymi oraz serwerami backupu danych z dostępem przez Internet.

Jeśli zależy Ci na stałym monitorowaniu i nadzorze nad swoimim dobrami, odpowiednio wdrożony monitoring CCTV z wysoką rozdzielczością to podstawowe narzędzie do ochrony.

Zobacz również

Nasza oferta

Twój partner w rozwiązaniach telekomunikacyjnych

Skontaktuj się z nami